KONST / Litografier / Färglitografi 11905125
nr 1190 5125
Måns Heidvall
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, Segelbåtar. Signerad, numrerad 59/80. Bladets mått: 29,5x36 cm
Måns Heidvall, svensk bildkonstnär född 1951.
Utrop:
500 kr
måndag 18 juni 2018
kl 19:38:02